Altánky, pergoly a carporty na mieru

Individuálne projekty, dodanie, montáž

Altánky, pergoly a carporty patria medzi tesárske konštrukcie, ktoré je dobré vopred riadne premyslieť, naplánovať a nechať postaviť skúseným odborníkom. Len tak bude ich efekt na pozemku plnohodnotný aj praktický zároveň.

Altánky spravia zo záhrady celoročnú obývačku

Drevené altánky môžete využiť na posedenie pri krbe, na oddych alebo ako úkryt pred letnými lúčmi slnka. Dodávajú záhrade ďalší rozmer, esteticky ju pozdvihnú na vyššiu úroveň. Zastrešenie altánku poskytuje celoročný priestor pre odpočinkové či záhradkárske aktivity. Výroba altánkov sa realizuje ako výroba na mieru, podľa prianí zákazníka a priestorových možností.

Chcem altánok

Pergoly skrášlia záhradu, dodajú jej šmrnc

Záhradné a terasové drevené pergoly slúžia najmä na oddelenie jednotlivých častí záhrady, napríklad na oddelenie záhrady pre úžitok a záhrady pre oddych. Správna konštrukcia dodá záhrade novú atmosféru. Pergolu skvele doplnia materiály ako kameň či obklad, ideálne je nechať ju obrásť popínavými rastlinami, aby pergola viac zapadla do koloritu vašej záhrady.

Chcem pergolu

Carport ochráni auto pred dažďom, snehom

Drevený carport je otvorený prístrešok pre auto, ktorý je na stavbu menej náročný než murovaná garáž. Je menej náročný aj na priestor, nakoľko je otvorený zo všetkých strán, neblokuje žiadnu časť pozemku. Carporty je možné sčasti aj uzavrieť a vytvoriť priestor pre skladovanie pneumatík, záhradného náčinia. Využijete ho nielen na parkovanie áut, ale aj motoriek či bicyklov.

Chcem carport

U nás to funguje takto:

Podklady donesie zákazník

Aby sme mohli spracovať výkresovú a výrobnú dokumentáciu, potrebujeme všetky dostupné plány od zákazníka: pôdorysy, rezy, výkaz výmer, realizačnú statiku, špecifikáciu jednotlivých materiálov. Ideálne vo forme DWG, resp. DXF súborov, minimálne však v PDF. Potrebujeme aj zameranie skutkového stavu a fotky.

Ak máte záujem o altánok, pergolu alebo akúkoľvek inú tesársku konštrukciu, nestrácajte čas a rovno nás kontaktujte!

Kontakt

Podklady vieme aj vypracovať

Pokiaľ potrebujete spraviť projekt pre altánok, pergolu či carport a nemáte projektanta, oslovte nás a my všetky podklady pripravíme a dodáme.

Obhliadka staveniska je možná

V prípade atypickej alebo zložitejšej stavby poskytujeme aj obhliadky staveniska, aby sme projekt vedeli čo najpresnejšie spracovať.

3D model vidíte vopred

Na základe podkladov vytvoríme 3D model konštrukcie, ktorý zasadíme do reálneho prostredia, pre vašu lepšiu predstavu.

Vychytáme nedostatky

Ak nájdeme v projekte chyby, počas konštruovania modelu ich odstránime, opravíme. Všetky zmeny a detaily vždy riešime so zákazníkom, nikdy nie sami.

Odsúhlasíte cenu

Po odsúhlasení ceny a finálnej podoby konštrukcie stavbu rozkreslíme, objednáme potrebný materiál a zadáme zákazku do výroby.

Presnosť vďaka CNC

CNC obrábací stroj zaručí vysokú rozmerovú presnosť, kvalitné opracovanie konštrukčných spojov.

Dôraz na výber materiálu

Konštrukcie vyrábame z prírodného (rastlého) dreva, KVH hranolov alebo BSH hranolov s možnosťou rôznych povrchových úprav podľa požiadaviek zákazníka.

Výroba, dovoz aj montáž

Okrem výroby, dovozu a montáže krovu ponúkame aj výkopové a betonážne práce realizované sesterskou spoločnosťou Kreditstav a.s., či možnosť montáže hydroizolácie, klampiarskych výrobkov alebo pokladanie krytiny.

Čo všetko ponúkame

Zameranie

Projektový návrh

Statické posúdenie

Kompletná projektová dokumentácia

Kusovník prvkov

Výmery strešných plôch

Možnosť dodania vlastného materiálu

Opracovanie na CNC

Povrchová úprava

Dodanie materiálu

Dodanie spojovacieho materiálu

Montážne plány