Eden Haus.

Dom snov máte s nami na dosah

Sme stavebno-výrobná spoločnosť, ktorá sa pod značkou Eden Haus sústredí na stavbu montovaných, nízkoenergetických domov. Okrem stavby realizujeme aj prípravu a výrobu prefabrikovaných panelov pre drevodomy a to dokonca vo vysokom štádiu dokončenia. Montované domy staviame na mieru, podľa plánov, ktoré architekt zákazníkovi vypracuje. Sme vždy ochotní poradiť a pomôcť, nájsť vhodné, praktické i ekonomické riešenie vašej budúcej stavby.

Každý dom, každý projekt je pre nás jedinečný, zaujímavý a tešíme sa na jeho realizáciu. Okrem stavby domu vieme zrealizovať aj ďalšie stavby, ktoré pozemok premenia na domov vašich snov. Sú to carporty – prístrešky pre auto, pergoly, altánky či terasy. Vypracujeme 3D model budúcej konštrukcie a vďaka CNC obrábacím strojom pripravíme materiál na mieru presne.

Staviame v rakúskej kvalite, ktorá je na Slovensku nadštandardom

Technologické postupy a nadštandardná skladba prefabrikovaných panelov pre montované domy boli základom pre získanie dôležitého, na Slovensku vzácneho certifikátu Holzforschung Austria. Staviame štýlom a v kvalite, ktorá je v Rakúsku vyžadovaná, a v slovenských pomeroch patrí medzi nadštandardné.

Odkaz na Certifikát v plnom znení.

  • Máme certifikovanú výrobu, pravidelne kontrolujeme vstupné aj výstupné materiály a postupy ich spracovania
  • Uspeli sme vo všetkých ročných kontrolách z Rakúska, ktoré kvôli certifikácii musíme (a chceme!) podstupovať.
  • Najvyššia kvalita práce aj materiálov sú našimi zásadami. Normy a nariadenia pre nás neexistujú len na papieri, ale skutočne sa ukážu v praxi, pri výrobe aj samotnej stavbe.
  • Naším cieľom je postaviť váš vysnívaný dom na Slovensku v Rakúskej kvalite. Pustite sa do projektu s nami a už pri prvom kontakte uvidíte, že všetky naše tvrdenia berieme vážne.

Fotografická prehliadka výrobou v Piešťanoch

Partneri