Môj nový domov pri Nitre

Predaj pozemkov v lokalite Lužianky - Korytov pri golfovom ihrisku

Mať mesto na dotyk, ale zároveň dostatočne ďaleko od seba. Nová lokalita pre rodinné domy v Lužiankach pri Nitre ponúka oboje. Priestranné pozemky, sviežu zeleň, hotové inžinierske siete, verejné osvetlenie, cestu aj chodník. Už naozaj stačí len vlastniť kľúč od domu, ktorý tu pre vás môžeme postaviť.

Pre mladých a rodiny s deťmi ideálne

Pre mladých a rodiny s deťmi ideálne

Pozemky v Lužiankach sú vymerané tak, aby poskytli priestor dvojpodlažnému domu, ale aj priestrannému bungalovu. Nová lokalita – to sú aj noví susedia. V tomto prípade mladé rodiny s deťmi alebo páry, s ktorými naštartujete svoje priateľské vzťahy pri dobrom víne na terase v záhrade. Susedov budete mať blízko, ale zároveň vám pozemok ponúkne aj potrebné súkromie.

Lokalita je pripravená, čaká na vás

Nové stavebné pozemky vznikajú v známej a v prírode situovanej miestnej časti Lužianok, v Korytove, ktorá sa zvykne volať tiež Red Oak. Výnimočnosť celého projektu nespočíva len v lokalite, ale aj v jej pripravenosti. Cestná infraštruktúra, verejné osvetlenie a chodníky sú už hotové. Vybudované sú inžinierske siete aj kanalizácia. Žiadne jazdenie po kameňoch a v tme vás, ani vašu rodinu nečaká. Z práce či zo školy prídete do skutočného domova.

Do záhrady rovno z obývačky

Do záhrady rovno z obývačky

Pozemok poskytuje dostatočné miesto pre ďalšie stavby ako sú terasa, altánok, prístrešok pre auto. Vlastne pre dve, veď modernej rodine jedno auto nestačí. Záhrada sa dá využiť na domáce pestovanie, vyvýšené záhony či bylinky. Inšpirujte sa golfovým rezortom a vysaďte si aj vy svoj dokonalý trávnik. A čo detské ihrisko, pieskovisko, bazén alebo búda pre domáceho miláčika? Zmestia sa, určite.

Úžasný výhľad, ticho a zeleň. Môže byť?

Lužianky sú malou obcou situovanou medzi úrodnými poľami, tichými lesíkmi a starodávnou Nitrou. Korytov je ich miestnou časťou a doteraz bol využívaný na rekreačné či športové účely. Korytov susedí s golfovým rezortom Red Oak, vďaka čomu ponúka exkluzívny výhľad na prepracované trávniky a zeleň. Dominantu výhľadu tvorí vrch Zobor a večer západ slnka nad miernymi svahovitými kopcami.

Chcem kúpiť pozemok v Lužiankach – Korytove pri Nitre

Kde budem bývať?

Ponúkame predaj pozemkov v Lužiankach, v novej, sviežej štvrti. Na pozemkoch je možné postaviť montované nízkoenergetické domy alebo murované domy. Výber bude len na vás. Každý pozemok je dostatočne veľký na to, aby na ňom vyšli okrem stavby domu aj terasa, prístrešok pre autá alebo altánok v záhrade na dvore.
1
PREDANÝ (Pozemok 1918/87)
2
PREDANÝ (Pozemok 1918/86)
3
PREDANÝ (Pozemok 1918/85)
4
PREDANÝ (Pozemok 1918/84)
5
PREDANÝ (Pozemok 1918/83)
6
Pozemok 1922/22 na predaj
7
PREDANÝ (Pozemok 1922/23)
8
Pozemok 1922/24 na predaj
9
PREDANÝ (Pozemok 1922/25)
10
PREDANÝ (Pozemok 1922/26)

Nemáte ešte predstavu?

Možno myšlienka investície do pozemku predbehla vaše premýšľanie o vzhľade domu, počte izieb, situovaní. Nevadí. Pripravili sme pre vás príklad domu, ktorý sa na pozemok dokonale zmestí a zároveň vám ostane ešte dosť priestoru pre dvor či záhradku. Dobrou správou je, že okrem predaja pozemku vám podľa vášho individuálneho projektu vieme dom postaviť. Murovaný alebo montovaný, bungalov aj poschodový.
 • Dvojpodlažný dom je riešený ako montovaná nízkoenergetická stavba, čiže drevodom.
 • Na zastavanej ploche 196m² ponúka tri spálne (izby) na hornom poschodí, pričom z jednej spálne je prístup do ďalšej izby – šatníka, alebo pracovne.
 • Priestranná obývačka smeruje do záhrady a je prepojená s kuchyňou.
 • Technická miestnosť slúži pre umiestnenie práčky, sušičky, sezónnych vecí. Zmestí sa na prízemie.
 • Samostatné WC s umývadlom na prízemí poteší.
 • Ďalšia kúpeľňa s WC na poschodí ponúka možnosť mať sprchu, aj vaňu.
 • Všetky izby sú dostatočne priestranné a komfortné.
 • Carport je riešený z bočnej strany, tvorí základ pre balkón.
 • Terasa je prepojená s bazénom, ktorý sa na pozemok určite zmestí.
 • Plocha pozemku stále poskytuje dosť miesta pre detské ihrisko, záhradku, posedenie.
Číslo parcely Plocha parcely Cena parcely v €
1922/22 782 m2 dohodou
1922/23 782 m2 dohodou
1922/24 782 m2 dohodou
1922/25 782 m2 dohodou
1922/26 781 m2 dohodou
1918/87 873 m2 dohodou
1918/86 848 m2 dohodou
1918/85 856 m2 dohodou
1918/84 864 m2 dohodou
1918/83 872 m2 dohodou

Súbory na stiahnutie:
1:250 (.PDF),   1:500 (.PDF),   Mapa (.PDF)

 • V cene je pozemok, ku ktorému sú dovedené inžinierske siete: kanalizácia, elektrika, plyn, voda.
 • V lokalite sú už pripravené cesty s hotovými chodníkmi a verejným osvetlením.
 • Vyriešené je dopravné značenie, priechody pre chodcov.
 • V cene nie je projekt na stavbu domu. Radi vám však na pozemku postavíme murovaný alebo montovaný drevený dom. Projekt si môžete vybaviť individuálne, alebo vám sprostredkujeme architekta s ktorým spolupracujeme.

Pozemok v Lužiankach – Korytove už mám

Dom vám postavíme aj na inom pozemku v Lužiankach. Viac info:

Vlastníte v lokalite Lužianky – Korytov (alebo Lužianky Red Oak) pozemok, no zháňate firmu, ktorá by vám na ňom postavila dom? Montované drevodomy môžeme postaviť aj na vašom pozemku, stačí nás kontaktovať. V prípade, že preferujete murované domy, naša sesterská spoločnosť KREDITSTAV a.s. vám ich stavbu rada zrealizuje. Projekt na stavbu domu si zákazník rieši individuálne, vieme vám dať kontakty na zodpovedných a šikovných architektov. Stavebné práce na dome zastrešíme až do fázy holodomu.

Prečo dom od Eden Haus?

Montované aj murované

Po kúpe pozemku vám môžeme na základe vášho projektu postaviť murovaný alebo nízkoenergetický montovaný dom. Domy staviame do fázy holodomu, po dohode so zákazníkom aj na kľúč. V oblasti stavby domov máme bohaté skúsenosti aj referencie.

Slovenský dom v rakúskej kvalite

Dovoľte nám pochváliť sa rakúskym certifikátom Holzforschung Austria, ktorý má na Slovensku len zopár firiem. Máme certifikovanú výrobu, dodržiavame rakúske štandardy, postupy, používame len Rakúskom akceptovaný materiál a tiež pravidlá kontroly vstupnej suroviny a výstupného výrobku. Váš slovenský montovaný dom postavíme v rakúskej kvalite rýchlo a kvalitne.

Vlastná výroba drevených panelov

Panelové diely na drevené montované domy vyrábame vo vlastnej hale, vo vysokom štádiu dokončenia (majú zabudované okná, prípravu na elektroinštalácie, izolácie, prípravu na rozvody vody a kanalizácie,kontaktný zatepľovací systém, kastlíky na žalúzie). Šetríme celkový čas výstavby, šetríme aj vašu energiu, pretože nemusíte zháňať ďalšie firmy na drobné či väčšie úkony.

Postavíme aj na inom pozemku

Možno už máte v Lužiankach svoj pozemok aj vypracovaný projekt, a hľadáte len stavbársku firmu. Váš dom snov nemusí stáť len na našich pozemkoch, radi pre vás postavíme dom aj mimo nich. Stačí sa s nami skontaktovať a dohodnúť. Už teraz sa tešíme na spoluprácu.

Ak máte záujem o pozemky v Lužiankach na predaj, napíšte nám, alebo zavolajte. Radi zodpovieme všetky otázky alebo sa s vami osobne stretneme u nás vo firme, prípadne na vašom budúcom pozemku.

V prípade, že chcete v Lužiankach stavať dom podľa vášho projektu, pripojte nám do správy PDF alebo DWG súbory. Súbory nám môžete poslať aj cez online úložiská či úschovne a do správy v kontaktnom formulári vložte link na stiahnutie dokumentov. Urýchlite spracovanie vašej žiadosti, pretože dopyty s konkrétnymi požiadavkami uprednostňujeme.

Tešíme sa, že budeme realizovať vaše bývanie.